تلگرام واتس‌آپ یوتیوب اینستاگرام
09941964743 تلفن | info.sciwin@gmail.com ایمیل
ورود ثبت‌نام ثبت کار جدید
این کالا فاقد تصویر است.

پروژه بازی کامپیوتری بلوک‌های همرنگ به زبان C

20,000 تومان

این پروژه آماده، شامل یک بازی کامپیوتری است که با زبان برنامه‌نویسی C نوشته شده است. قانون این بازی، بسیار ساده است. شما باید تلاش کنید که همه بلوک‌های رنگی را از صفحه پاک کنید. به منظور حذف یک بلوک، بازیگر باید روی هر بلوکی که به صورت افقی یا عمودی مجاور با یک بلوک با رنگ یکسان است کلیک کند.
وقتی این اتفاق بیفتد، آنگاه همه بلوک‌های همرنگ و مجاور با بلوکی که روی آن کلیک شده، حذف می‌شوند. همه بلوک‌های بالای آن دسته از بلوک‌هایی که حذف می شوند باید به پایین سقوط کرده و جای آنها را پر کنند. هرگاه همه بلوک‌های یک ستون حذف شوند، همه ستون‌های سمت راست آن باید به سمت چپ شیف (انتقال) یابند تا فضای خالی را پر کنند.
توجه کنید که بلوک‌ها به صورت انفرادی جابه‌جا نمی‌شوند بلکه باید ستونی منتقل شوند. بازی، زمانی پایان خواهد یافت که امکان هیچ حرکت جدیدی وجود نداشته باشد. فردی برنده است که بازی را با از بین بردن همه بلوک‌ها به پایان ببرد.
یکی از مباحث جدی برنامه‌نویسی، مفهوم بازگشتی و توابع بازگشتی است. در این پروژه از تابع بازگشتی برای یافتن خانه‌های همرنگ استفاده شده است. لذا مطالعه این پروژه می‌تواند به درک هرچه بهتر بازی بیانجامد.
کلمات کلیدی: ، زبان سی، زبان C، برنامه‌نویسی بازی کامپیوتری به زبان سی، تابع بازگشتی، recursion.


کلمات کلیدی: برنامه‌نویسی بازی کامپیوتری به زبان سی زبان سی زبان C بازی کامپیوتری تابع بازگشتی recursion
18520

سایر محصولات پنجره علم