تلگرام واتس‌آپ یوتیوب اینستاگرام
09941964743 تلفن | info.sciwin@gmail.com ایمیل
ورود ثبت‌نام ثبت کار جدید

پنجره‌ها

پنجره سرمایه‌گذاران

به پنجره سرمایه از پنجره علم خوش آمدید.

امروزه اهمیت روز افزون دانش‌اندوزی برای کسب موفقیت در زندگی، تحصیل و کسب و کار، منجر به افزایش تقاضا در این زمینه گردیده و حوزه تولید و فروش محصولات علمی-آموزشی را به حوزه‌ای سودآور برای سرمایه‌گذاری تبدیل کرده است. پنجره علم به‌عنوان یک سامانه جامع، بهترین ایده‌های حوزه علمی-آموزشی را برای سرمایه‌گذاران در یک محیط امن فراهم می‌کند. سرمایه‌گذاران می‌توانند در ارتباطی پایدار و با تبادل اطلاعات دو سویه، از میان پیشنهادها و ایده‌های موجود برای سرمایه‌گذاری خود، بهترین گزینه را انتخاب کنند.

افرادی که دانش‌ و مهارت‌هایی را بدون سرمایه اولیه در اختیار دارند، می‌توانند به پنجره علم ملحق شوند تا بین آنها و سرمایه‌گذاران علاقمند، پلی برقرار شود. این افراد می‌توانند ایده‌های خود را معرفی کرده و برای تحقق بخشیدن به آنها، سرمایه مناسبی را جذب کنند.

 

خدمات ما برای سرمایه‌گذاران:

 • (ثبت‌نام) سرمایه‌گذاران گرامی می‌توانند به صورت کاملاً رایگان در پنجره علم ثبت‌نام کنند.
 • (پروفایل دائمی) پس از ثبت‌نام، یک پروفایل در اختیار ایشان قرار خواهد گرفت تا شعارها، برنامه‌ها، نمونه‌کارهای قبلی، سابقه‌کاری و افتخارات خود را به صورت رایگان در آن ثبت کنند. 
 • (اطلاع رسانی) این اطلاعات در سامانه پنجره علم برای همه افراد قابل دسترس خواهد بود و به ویژه آن دسته از کاربران پنجره علم که به دنبال جذب سرمایه مناسب برای توسعه کسب و کار خود هستند به طور خودکار و مرتب از این اطلاعات آگاه خواهند شد.
 • (دریافت ایده‌های کاربران) درخواست‌های سرمایه‌گذاری کاربران به صورت خودکار و بر اساس نوع فعالیت سرمایه‌گذار در اختیار وی قرار خواهد گرفت.
 • (فعالیت مشترک) سرمایه‌گذار می‌تواند با ایجاد یک کار (پروژه) جدید در پنجره علم، کاربران حرفه‌ای را برای انجام آن آگاه سازد و پس از دریافت پیشنهاد‌های مختلف، از میان‌ آنها بهترین مجری را انتخاب نماید.
 • (پرداخت مالی) شما زمانی پرداخت مالی به مجری خود را انجام خواهید داد که به صورت 100 درصد از کار وی راضی باشید.

 

خدمات ما برای سرمایه‌پذیران:

 • (ثبت‌نام) سرمایه‌پذیران گرامی می‌توانند به صورت کاملاً رایگان در پنجره علم ثبت‌نام کنند.
 • (پروفایل دائمی) پس از ثبت‌نام، یک پروفایل در اختیار ایشان قرار خواهد گرفت تا شعارها، برنامه‌ها، مهارت‌ها،‌ نمونه‌کارهای قبلی، سابقه‌کاری و افتخارات خود را به صورت رایگان در آن ثبت کنند. 
 • (اطلاع رسانی) این اطلاعات در سامانه پنجره علم برای همه افراد قابل دسترس خواهد بود و به ویژه آن دسته از کاربران پنجره علم که به دنبال سرمایه‌گذاری روی کسب و کارهای موفق هستند به طور خودکار و مرتب از این اطلاعات آگاه خواهند شد.
 • ایده‌ها، درخواست‌های شراکت یا درخواست سرمایه مورد نیاز خود را در قالب یک کار جدید در پنجره علم ثبت کنید تا به طور خودکار به سرمایه‌گذاران حاضر در پنجره علم اطلاع‌رسانی شود.
 • پس از دریافت پیشنهادهای مختلف از سوی سرمایه‌گذاران، می‌توانید بهترین فرد را انتخاب کرده و از وی بخواهید که کار جدیدی در پنجره علم منطبق بر نوع فعالیت و مبلغ درخواستی شما ثبت کند. در این صورت سرمایه‌گذار می‌تواند طبق زمانبندی مورد نظر خود، سرمایه لازم برای شما را متناسب با میزان انجام فعالیت‌هایتان در اختیار شما قرار دهد.

 

 

چگونه می‌توانم در پنجره علم ثبت‌نام کنم و پروفایل خود را تکمیل نمایم؟

 

ثبت‌نام در پنجره علم، آسان است:

 1. روی دکمه ثبت‌نام در صفحه اصلی پنجره علم کلیک کنید. ثبت نام رایگان می‌باشد.
 2. نیاز به یک ایمیل معتبر دارید. آدرس ایمیل معتبر و کلمه عبور دلخواه خود را وارد کنید. روی دکمه «گام بعد» کلیک کنید.
 3. سپس از شما خواسته می‌شود که یک نام کاربری برای خود وارد کنید. بعد از اتمام، روی دکمه «تکمیل ثبت‌نام» کلیک کنید.

ورودتان را به «پنجره علم» خوش‌آمد می‌گوییم.

 

پس از ثبت نام، برای ورود به حساب کاربری خود، روی دکمه ورود در بالای صفحه سایت کلیک نموده و وارد صفحه کاربری خود شوید و روی دکمه پروفایل کلیک کنید. اکنون می‌توانید به راحتی اطلاعات مربوط به شعارها، برنامه‌ها، مهارت‌ها،‌ نمونه‌کارهای قبلی، سابقه‌کاری و افتخارات خود را در صفحه پروفایل وارد نمایید. پس از بررسی محتوای وارد شده توسط ادمین، اطلاعات وارد شده برای همه کاربران قابل نمایش خواهد بود.

 

برای حفظ و ارتقای سطح امنیت و اعتبار وب‌سایت پنجره علم و همچنین انجام فعالیت‌هایی مانند پرداخت و دریافت مالی، کاربران باید نسبت به انجام موارد زیر اقدام نمایند.

 1. آدرس ایمیل خود را تایید کنید.
 2. از طریق منوی تنظیمات، جزئیات پروفایل خود را تکمیل نمایید.
 3. باید مراحل مختلف صحت‌سنجی هویت کاربری را انجام دهید. برای این کار در صفحه کاربری خود، روی دکمه «هویت کاربری من را بررسی کن» کلیک کنید.

  

 *در صورت وجود هرگونه ابهام در مورد نحوه کار پنجره علم، تیم پشتیبانی ما همیشه آماده کمک به شما می‌باشد.

 

پس از تایید هویت کاربری، شما می‌توانید نسبت به ثبت کار جدید در پنجره علم اقدام نمایید.

 1. از نوار منوی اصلی، روی دکمه ثبت کار جدید کلیک کنید. فرم ثبت کار جدید ظاهر خواهد شد.
 2. برای کار خود یک عنوان واضح انتخاب کنید تا به راحتی به مجریان بگویید که این کار، چیست.
 3. توضیحات کار خود را وارد کنید. تا جایی که ممکن است دقیق باشید.
 4. در صورت تمایل می‌توانید یک فایل PDF شامل توضیحات تکمیلی کار خود را نیز بارگذاری نمایید (اختیاری).
 5. تکمیل کار شما به چه مهارت‌هایی نیاز دارد؟ حداکثر پنج مهارت لازم را اضافه کنید. مجریان بر اساس مهارت‌هایی که انتخاب می‌کنید به طور خودکار از وجود کار شما در پنجره علم آگاه خواهند شد. 
 6. نوع مناسب بودجه برای کار (قیمت ثابت یا ساعتی) را انتخاب و محدوده بودجه خود را تعیین کنید.
 7. برای بالا رفتن شانس اجرای موفق کار شما در پنجره علم، می‌توانید هر یک از انواع کار پیشنهادی در انتهای فرم را انتخاب نمایید.
 8. برای تأیید روی دکمه «ذخیره و پرداخت» کلیک کنید.
 9. پس از پرداخت موفق، محتوای کار شما توسط ادمین مورد بررسی قرار خواهد گرفت و پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

 

*برای اطلاعات بیشتر به صفحه درباره ما و راهنمای جامع سایت مراجعه نمایید.