تلگرام واتس‌آپ یوتیوب اینستاگرام
09941964743 تلفن | info.sciwin@gmail.com ایمیل
ورود ثبت‌نام ثبت کار جدید

Advanced Excel

دوره پیشرفته اکسل

این دوره فاقد تصویر است.

درباره این دوره آموزشی


اکسل یک نرم‌افزار پیشرفته برای تحلیل داده‌ها و انجام محاسبات گوناگون است. به علاوه امروز در محیط‌های کاری و در بخش‌های مختلف یک سازمان این انتظار از افراد وجود دارد، که به این نرم‌افزار مسلط باشند. واحد فروش، واحد منابع انسانی، واحد تامین کالا و... . سایر افرادی که در بخش‌های مختلف یک سازمان مشغول به کار هستند در صورت تسلط به این نرم‌افزار نسبت به سایر افراد امکان رشد و پیشرفت بیشتری خواهند داشت. در این دوره مباحث پیشرفته مربوط به اکسل را براساس مثال‌های واقعی، آموزش خواهیم داد و با ابزارهای قدرتمند اکسل آشنا خواهیم شد.

سرفصل‌های این دوره آموزشی


Introduction

Conditional Formating

Flash Fill

آشنایی با انواع چارت

Pivot Table 

Pivot Chart

 

مباحث تکمیلی در رابطه با چارت‌ها مانند چارت‎‌های دینامیک، انواع چارت‌های پیشرفته

Lookup and Refernce Functions

Logical Functions

 

Text Functions

Date and Time Functios

 

Define Names

Changes

Data tab in Excel

Developer 

Add-Ins

مدرس دوره


مهیار میراب نژاد

کارشناس ارشد برنامه‌ریزی وکنترل پروژه

*تمرکزدهی و هماهنگی مدیریت پروژه‌های سازمان *مدیریت منابع مشترک برای تمام پروژه‌‎های سازمان *طراحی سیستم مدیریت پروژه *نظارت بر نحوه اجرای فرآیندهای مدیریت پروژه * تهیه و پیاده‌سازی داشبوردهای مدیریتی در سازمان *تعریف شاخص‌های کلیدی عملکرد *مسلط به مجموعه آفیس( به خصوص اکسل و VBA) *مسلط به ابزارهای تهیه داشبور مانند Tableau و Power ...

ثبت‌نام دوره


اطلاعات برگزاری دوره: کلاس از اواسط مهر شروع می شود. ساعات کلاس در طول هفته بعد از ساعت 20 و در اواخر هفته حدود ساعت 18 است.
شروع ثبت‌نام: 1401-06-20
پایان ثبت‌نام: 1401-07-22
تعداد ظرفیت خالی: 20

هزینه ثبت‌نام: 400,000 تومان

مهلت ثبت‌نام پایان یافت

سوالات متداول


دوره‌ها به صورت آنلاین برگزار می‌شوند.

پس از ثبت‌نام موفق در دوره آموزشی، آن دوره به لیست کاربر پنجره علم اضافه می‌شود. وارد صفحه کاربری خود شوید و از منوی صفحه کاربری روی «دوره‌های آموزشی من» کلیک کنید. این گزینه در قسمت خرید‌های من از منوی مذکور وجود دارد. در صفحه دوره‌های آموزشی من و روبروی نام هر دوره، لینک ورود به جلسه وجود دارد. توجه کنید که این لینک فقط در طول برگزاری دوره فعال است.

پس از ثبت‌نام موفق در دوره آموزشی، آن دوره به لیست کاربر پنجره علم اضافه می‌شود. وارد صفحه کاربری خود شوید و از منوی صفحه کاربری روی «دوره‌های آموزشی من» کلیک کنید. این گزینه در قسمت خرید‌های من از منوی مذکور وجود دارد. در صفحه دوره‌های آموزشی من و روبروی نام هر دوره، لینک دانلود فایل‌های دوره وجود دارد.

حداقل و حداکثر نفرات هر دوره توسط مدرس محترم مشخص می‌شود. به منظور حفظ کیفیت دوره‌های آموزشی پنجره علم، دوره‌ها با حضور حداکثر 35 نفر برگزار می‌گردند.

برای مشاهده پیشنیازهای دوره و سایر جزئیات به قسمت توضیحات دوره مراجعه کنید.

انصراف فقط تا قبل از برگزاری جلسه دوم دوره امکانپذیر است. در صورت انصراف، 25 درصد از مبلغ پرداختی شهریه کاسته می‌شود و مابقی عودت داده می‌شود.

هر دانشپذیر، تا 9 ماه پس از آغاز دوره، امکان مشاهده و دانلود محتوای دوره را دارد.